Godziny otwarcia 7:30 - 15:30
Zadzwoń do nas 67 256-40-76
zszkrzyz@poczta.onet.pl

Galeria

POLONEZA CZAS ZACZĄĆ...

Do matury coraz bliżej, czas więc na....STUDNIÓWKĘ!!!
21 stycznia uczniowie klas czwartych bawili się na balu studniówkowym w Domu Sportowca w Kwiejcach. Sala wyglądała pięknie, ale główną ozdobą imprezy były śliczne i wspaniale ubrane dziewczyny i przystojni, wyelegantowani panowie.
Bal - po powitaniu gości przez prowadzących – rozpoczęto zgodnie z tradycją dostojnym polonezem, potem przyszedł czas na bardziej skoczne tańce. Oczywiście nie mogło zabraknąć tak ważnych elementów jak życzenia Pani Dyrektor złożone abiturientom, wręczenie czterolistnych koniczynek, szampan i tort. Odbył się również pokaz filmików, przedstawiających szkolne życie klas 4e i 4ot. Potem wszyscy tańczyli do upadłego. To była bardzo udana impreza.

IV EDYCJA AKCJI PROZDROWOTNEJ „KOCHAM CIĘ, ŻYCIE”

Dnia 23 października 2016 r. na terenie Zespołu Szkół im. Powstańców Wlkp. 1918-1919 w Krzyżu Wlkp. zrealizowana została czwarta edycja akcji prozdrowotnej „Kocham Cię, Życie”. Organizatorami byli: Zespół Szkół oraz Stowarzyszenie Krzyskie Towarzystwo „Amazonki”. Rolę gospodarzy akcji pełniły: Aneta Sudnik-Masłowska – pedagog szkolny oraz Krystyna Kulska – prezes Stowarzyszenia.

Połowinki klas 3 SP i 3 E

W piątek 7 października uczniowie klas 3 SP i 3 E bawili się na balu połowinkowym. Impreza rozpoczęła się przywitaniem uczniów, nauczycieli oraz osób towarzyszących przez Szymona Bukowskiego oraz p.Sudnik-Masłowską, która przytoczyła wiersz Agnieszki Osieckiej ”Szukam wiatru w polu”. Po przemowie uczniowie wraz z nauczycielami przystąpili do wspólnej zabawy. W taneczny klimat wprowadził młodzież DJ Pablo. Wszyscy świetnie się bawili do białego rana. Teraz pozostaje czekać na studniówkę.